Шановні клієнти, вітаємо Вас на сторінках інтернет магазину Carcase.

Наш магазин створений в допомогу як приватним клієнтам (які зіткнулися з необхідністю кузовного ремонту), так і середнім і великим СТО.

Ми - це команда фахівців вузького профілю, які знають, з якими труднощами можна зіткнутися при ремонті авто. Від менеджера і комірника, до директора - ми знаємо, як буває складно вибрати деталі для ремонту, які «стануть без проблем», «нормально фарбуються", "не згниють через рік", "не облізе хром» і т.д. Та й при поточному курсі валюти далеко не кожному по кишені купити оригінальну деталь, ще й встановити її на офіційній станції. Тому технічна інформація і багаторічний практичний досвід нашої команди допоможе підібрати і встановити запчастини, які максимально задовольнять Ваші вимоги.

Кожен етап нашої роботи проходить максимально ефективно:

- спілкування і прийом заявки від клієнта. Отримання попередніх даних про автомобіль, необхідні запчастини. З'ясовуються технічні нюанси кожної деталі. Пропонується товар, як з бюджетного сегменту, так і оригінальна продукція (при наявності на складі). Обговорюються термін поставки, оплати і інші моменти.

- підбір запчастини і перевірка якості при комплектації замовлення. Працівники складу якісно відбираються кожну деталь, перевіряють її цілісність, комплектацію, упаковку. При необхідності роблять додаткову упаковку товару і готують його до відправки або видачі клієнту.

- контроль забору товару клієнтів, при необхідності - нагадування про замовлення. Отримання загального враження і відгуків безпосередньо після установки деталей на авто.

Все це ми робимо для того, що б від нашої співпраці у Вас залишилися лише позитивні емоції.